/Files/images/Портрет!!!.jpgГрафік роботи

практичного психолога

комунального закладу «Харківський дитячо-юнацький клуб моряків Харківської міської ради»

Коваленко Людмили Юріївни

на 2018-2019 н.р.

Дні тижня Інтервали робочого часу
З____год. по___год.
Понеділок 9:00 17:00
Вівторок 9:00 17:00
Середа 9:00 17:00
Четвер 9:00 17:00
П’ятниця 9:00 17:00
Субота 9:00 14:00
Перерва: 13:00 – 14:00

Консультації

Понеділок1400 - 1600
Середа 900 -1100

Кабінет психолога: ХДЮКМ, 2 поверх, №30.


Профілактика злочинності серед неповнолітніх


Десять кроків, щоб стати кращими батьками

* Любов є найважливішою потребою усіх дітей і однією з основних передумов позитивної поведінки дитини. Батьківська любов допомагає дитині формувати впевненість у собі, викликає почуття власної гідності.

* Прислуховуйтесь до того, що говорить Ваша дитина. Цікавтеся тим, що вона робить і відчуває.

* Всі взаємостосунки, в тому числі й ті, що будуються на любові й довірі, потребують певних обмежень. Батьки самі мають визначити ці обмеження для дітей. Пам’ятайте, що порушення дітьми будь-яких обмежень є для них природним процесом пізнання, і не варто це розцінювати як прояв неслухняності. Діти почуваються більш безпечно, коли батьки також дотримуються визначених ними обмежень.

* Сміх допомагає розрядити напружену ситуацію. Часом батьки бувають занадто серйозними. Це заважає їм сповна відчути радість батьківства. Вмійте побачити веселі моменти й дозволяйте собі сміх при кожній нагоді.

* Намагайтесь побачити світ очима Вашої дитини і зрозуміти її почуття. Пригадайте, як Ви почувалися. Коли були дитиною, і яким незрозумілим здавався Вам світ дорослих, коли в Вами чинили несправедливо.

* Хваліть і заохочуйте дитину. Сподівайтеся, що дитина поводитиметься добре, й заохочуйте докладати зусиль для цього. Хваліть її за хорошу поведінку.

* Поважайте свою дитину так, як поважали б дорослого. Дозвольте дитині брати участь у прийнятті рішень, особливо тих, що стосуються її. Прислухайтеся до думки дитини. Якщо Ви змушені сказати дитині щось неприємне, подумайте, яким чином Ви сказали б це дорослому. Вибачайтеся, якщо вчинили неправильно по відношенню до дитини.

* Плануйте розпорядок дня дитини. Малі діти почуватимуться більш безпечно, якщо дотримуватимуться чіткого розпорядку дня.

* У кожній сім’ї є свої правила. Будьте послідовними і їх дотриманні, про намагайтеся виявляти певну гнучкість щодо дотримання цих правил маленькими дітьми. Діти можуть бути введені в оману, якщо одного дня правило виконується, а іншого – відміняється.

* Не забувайте про власні потреби! Коли батьківство починає надто нагадувати важку працю, і ви відчуваєте, що Вам бракує терпіння, приділіть трохи часу лише собі. Робіть те, що приносить Вам задоволення. Якщо Ви розумієте, що втрачаєте контроль над собою і можете накричати на дитину, образити, принизити чи вдарити її, залиште дитину на кілька хвилин, порахуйте до десяти і заспокойтеся.


Шановні батьки, учні!

У житті кожного іноді виникають проблеми, вирішити які наодинці важко. Ви можете розраховувати на підтримку, компетентну консультацію та практичну допомогу, скориставшись телефоном довіри:

764-22-39 - Телефон довіри управлінь освіти адміністрації районів Харківської міської ради

705-04-69 (цілодобово)- Обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

771-84-57 (9.00 - 17.45)- Центр "Довіра".

Всеукраїнський телефон довіри:

8-800-500-21-80 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).

/Files/images/Психолог гаряча лінія 3.jpg /Files/images/Соціальний захист дітей.jpg

/Files/images/Психолог гаряча лінія 2.jpg

/Files/images/Психолог гаряча лінія 1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 207