Чемпіонат України з плавання в ластах

Чемпіонат України з плавання в ластах серед юніорів 19-23 червня 2018 року, показав, що наші спортсмени найкращі!

Цвелих Максим став Чемпіоном України і відібрали в Збірну команду України з плавання в ластах і їде на Чемпіонат Європи серед юніорів, який проходитиме в Стамбулі!

Максим зайняв одне перше на дистанції 200 м кроль в ластах і два других місця на дистанціях 50 і 100 метрів кролем в особистому заліку і перше місце в складі збірної команди Харкова в естафеті 4 х 100 кроль в ластах;

Краснокутська Вікторія посіла третє місце в особистому заліку на дистанції 800 метрів в ластах, друге місце в складі збірної команди Харкова в естафеті 4х200 метрів в моноласті з Рекордом області та четверте місце на дистанції 1500 метрів в ластах з Рекордом Харківської області;

Ахмадук Башир посів третє місце на дистанції 400 метрів кролем в ластах.

Наші спортсмени продовжують готуватися до наступного старту з підводного орієнтування, який буде проходити на відкритій воді в Старому Салтові.

Бажаємо удачі та успіхів усім спортсменам і тренерам!