Новий стенд в Музеї – нова сторінка в історії Харківського дитячо-юнацького клубу

В цьому році Харківському дитячо-юнацькому клубу моряків виповнюється 40 років. Клуб має музей, історія якого тісно пов’язана з історією цього позашкільного закладу. Майже всі роки існування клубу збиралися унікальні експонати та матеріали з історії військово-морського флоту, які стали основою для експозицій Музею клубу моряків. Зали Музею клубу стали вагомою підтримкою освітніх закладів міста в вихованні справжніх патріотів. За останні роки Музей клубу досяг значних успіхів в проведенні краєзнавчих досліджень та просвітницькій роботі.

Актив музею клубу оновив старий стенд «Наші ветерани» і зібрав цікаву інформацію про директорів і керівників гуртків Харківського дитячо-юнацького клубу моряків. Так на стенді окремим рядом були розміщені портрети усіх шести керівників закладу, які працювали протягом сорокарічної історії клубу. Це Черныш Анатолій Анатолійович, капітан 1 рангу, керував закладом з 1978 по 01.08. 1984рр.; Немітченко Віталий Петрович, майор у відставці, інженера эрофотогеодезист, директор клубу з 01.08. 1984 р. по 31.05.1985 р.; Безкоровайний Михайло Трохимович, капітан 1-го рангу у відставці, директор клубу з 04.06. 1985 г. по 1987 г.;Хрізман Ісаак Якович, капитан 1 рангу у відставці, директор клубу з 1987 г. по 31.05. 1995 рр.; Смоляков Віктор Олексійович – директор клубу з 01.06. 1995 г. по 01.05. 2002 г.; Онищенко Юрій Володимирович - штурман дальнього плавання, директор клубу з 20.05. 2002 г.

До оновленого стенду були додані світлини з історії роботи гуртків морського напряму під керівництвом уславлених моряків і спортсменів. То були по-справжньому цікаві люди, досвідчені та загартовані в морських походах моряки військового та цивільного флоту, офіцери армії, спортсмени: Богомолов В.В. – капітан 2-го рангу, Шелест В.Я. – капітан далекого плавання, Єфименко Є.О. – капітан 1-го рангу, Погромський В.А. – лейтенант ВМФ, штурман далекого плавання, Барановський М.К. – підполковник у відставці, Мартиненко О.К. – інженер-судноводій, Переяслав А.Г. – майстер спорту СРСР з радіоспорту, суддя республіканської категорії, Петров О.А. – майор ВМФ у відставці, Голодник В.І. – майстер спорту з веслування на каное, Шаходько Г.О. – КМС з підводного спорту, Мойсеєнко О.М. – капітан 3-го рангу, майстер спорту з боксу та багато інших. Усі світлини надійшли з архіву Музею з тільки-но створеного фото-фонду і були відреставровані, скановані і відкоректовані.

/Files/photogallery/8286/DSC_0059.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 112